особливостей Руслан Кошулинський:
1. Руслан — на даний момент єдиний з реальних кандидатів — учасник російсько-української війни. Знає як перемогти Росію.повідомляютьhttp://www.tochkazoru.pp.ua/

2. Руслан — найактивніший з усіх кандидатів у Президенти учасник Революції Гідності. Майже щодня був на Майдані, брав участь у протистояннях з Беркутом, визволяв полонених, виносив поранених з під обстрілів. В той же час боровся за перемогу Революції у парламенті на посаді віце-спікера.

3. Руслан — єдиний з кандидатів, окрім Порошенка має досвід Президенства. Саме завдяки грамотним діям найвищої, легітимної посадової особи після Революції Гідності, віце-спікера Руслана Кошулинського вдалося уникнути політичної кризи, анархії і безвладдя в післяреволюційній Україні.

4. Руслан — перший в історії України тверезий кандидат у Президенти. Веде здоровий спосіб життя, регулярно займається спортом, взагалі не вживає алкоголь і не палить.

5. Руслан — єдиний з реальних кандидатів послідовно виступає за захист інституту сімї проти легалізації екстреміської ідеології гендеру в Україні. Сам батько трьох дітей. Захист сімї та протидія гендеру є пунктом свободівської Програми Захисту Українців та Національного Маніфесту.

6. Останнє головне. Кошулинський має чіткий план першочергових кроків, у разі обрання Президентом і багатотисячну армію однодумців, досвідчених політиків, фахових держслужбовців свободівців та представників обєднаних націоналістичних сил з Правого Сектору, ОУН, КУН та С14, які зможуть докорінно змінити Україну.