Для зрадофілів. За роки війни золотовалютні резерви України зросли в три рази та приблизилися до рівня довоєнного 2013 року.

Так як у таблиці не враховано надходженя у грудні до України 2-х мілліардного міжнародного валютного траншу та кредитного запозичення з боку МВФ та Світового банку, міжнародні валютні ресурси України зросли до 20,5млрд.$ (про це також нещодавно заявив Порошенко у Дніпрі), що майже зрівнялися з резервами 2013 р.

У 2018 році Україна зібрала найбільший в своїй історії врожай зернових, що становить 71 млн. тонн або майже по 2 тонни на українця

І це без анексованої Путіним » «годувальниці» Криму та половини опукованої ним половини території ще одного » годувальника» — Донбасу.

Україна отримує безпрецедентну економічну, військову, технологічну, політичну та моральну підтримку більшої частини світової спільноти, а саме цивілізованої, тієї, яка засуджує нахабство та агресію Росії та її схибленого недофюрера Huylа.

Але про це на «1+1» Коломойського, «НОсВанІ» Рабіновича, «112»- му Курченка та низці інших лайнонюс уподобляють не говорити. зрівнялися з довоєнними.