Shares 810 Views

Двоє художників зі Львова зібрали на спільнокошті суму на комікси про Сихів

Жов 03, 2017
810 Перегляди

Львівські художники за 2 тижні зібрали необхідну суму сайті Biggggideа на друк фантастичного коміксу про Сихів “Троє проти Зла”.

Першу частину коміксу “про підлітків, телепорт, злих демонів та Сихів” автори Тарас та Ярослав хочуть надрукувати до кінця осені тиражем 1000 примірників.

Вона матиме 300 сторінок. В цілому заплановано три частини.

“Комікс ми створювали 1 рік на домашньому комп’ютері. Все починається у Львові на Сихові (один із спальних районів міста). Злі демони викрадають Ромка – друга Антона і Ореста та втікають через телепорт у паралельний світ. І всі знають, що їх там чекає. Нічого хорошого”, – розповідають автори.

До кінця кампанії залишилося 26 днів, а художники вже зібрали 27 тисяч гривень із 25 тисяч спершу заявлених.

“Ми вигадали легку, сатиричну та сповнену неймовірних пригод історію, яка зможе зацікавити та привернути увагу до жанру українських мальований історій, – діляться хлопці.

Також ми орієнтуємось і на закордонний ринок та плануємо перекладати історію на інші мови. В основі коміксу лежать українські казки, і міфологія поєднані з популярним жанром, що дозволить як українцям так і іноземцям дізнатись про наш побут і традиції”.

Ярослав малює комікси з 2004 року. В 2012 малював для інтернету комікс “Троє проти Зла”. Крім того друкувався в журналах К9 з історією “АнтиГерої”.

Тарас Ярмусь захопився коміксами не так давно, але мав досвід у комп’ютерних та настільних іграх.

You may be interested

На Сихові прорив теплової мережі
Новини
51 Перегляди
Новини
51 Перегляди

На Сихові прорив теплової мережі

Бер 12, 2018

На Сихові прорив теплової мережі за адресою пр.Червоної Калини, 44. Через це на деяких вулицях Львова відключили послуги опалення. На час виконання робіт перекрито подачу гарячої води…

З вікна багатоповерхівки випала жінка
Новини
79 Перегляди
Новини
79 Перегляди

З вікна багатоповерхівки випала жінка

Бер 09, 2018

9 березня о 7:30 біля багатоквартирного житлового будинку у Сихівському районі Львова виявили тіло жінки без ознак життя. Як встановили правоохоронці, загиблою виявилась 37-річна львів’янка, яка мешкала…

У Львові оголосили про відкриття архітектурного конкурсу на облаштування громадського простору
Суспільство
72 Перегляди
Суспільство
72 Перегляди

У Львові оголосили про відкриття архітектурного конкурсу на облаштування громадського простору

Бер 08, 2018

У Львові оголосили про відкриття архітектурного конкурсу на облаштування громадського простору на Сихові. Він має з’явитися на центральній площі скверу перед Культурно-освітнім центром імені Довженка. Про це…

Most from this category