Shares 1297 Views

Двоє художників зі Львова зібрали на спільнокошті суму на комікси про Сихів

Жов 03, 2017
1297 Перегляди

Львівські художники за 2 тижні зібрали необхідну суму сайті Biggggideа на друк фантастичного коміксу про Сихів “Троє проти Зла”.

Першу частину коміксу “про підлітків, телепорт, злих демонів та Сихів” автори Тарас та Ярослав хочуть надрукувати до кінця осені тиражем 1000 примірників.

Вона матиме 300 сторінок. В цілому заплановано три частини.

“Комікс ми створювали 1 рік на домашньому комп’ютері. Все починається у Львові на Сихові (один із спальних районів міста). Злі демони викрадають Ромка – друга Антона і Ореста та втікають через телепорт у паралельний світ. І всі знають, що їх там чекає. Нічого хорошого”, – розповідають автори.

До кінця кампанії залишилося 26 днів, а художники вже зібрали 27 тисяч гривень із 25 тисяч спершу заявлених.

“Ми вигадали легку, сатиричну та сповнену неймовірних пригод історію, яка зможе зацікавити та привернути увагу до жанру українських мальований історій, – діляться хлопці.

Також ми орієнтуємось і на закордонний ринок та плануємо перекладати історію на інші мови. В основі коміксу лежать українські казки, і міфологія поєднані з популярним жанром, що дозволить як українцям так і іноземцям дізнатись про наш побут і традиції”.

Ярослав малює комікси з 2004 року. В 2012 малював для інтернету комікс “Троє проти Зла”. Крім того друкувався в журналах К9 з історією “АнтиГерої”.

Тарас Ярмусь захопився коміксами не так давно, але мав досвід у комп’ютерних та настільних іграх.

You may be interested

4 травня, у кіноцентрі ім. Довженка безкоштовно покажуть два архівних фільми про Львів
Культура
266 Перегляди
Культура
266 Перегляди

4 травня, у кіноцентрі ім. Довженка безкоштовно покажуть два архівних фільми про Львів

Тра 02, 2018

4 травня, у кіноцентрі ім. Довженка безкоштовно покажуть два архівних фільми про Львів. Показ влаштовано з нагоди Дня міста. Львів’янам покажуть два оцифровані з архівів фільми про…

Як виглядатиме громадський простір на Сихові
Суспільство
308 Перегляди
Суспільство
308 Перегляди

Як виглядатиме громадський простір на Сихові

Тра 02, 2018

У Львові оголосили переможців конкурсу на облаштування громадського простору на Сихові поблизу Центру Довженка. Перше місце та грошову премію у розмірі 70 тисяч гривень отримав проект львівської…

Через ремонт на вул. Полуботка частина району без води
Новини
264 Перегляди
Новини
264 Перегляди

Через ремонт на вул. Полуботка частина району без води

Кві 27, 2018

Через ремонт на вул. Полуботка частина району без води. Ремонтні бригади ЛМКП «Львівводоканал» ліквідовують витік води. У зв’язку з цим сьогодні, 27 квітня, з 10.00 год до 15.00…

Most from this category