У платному пакеті провайдера VIASAT з’явилися ТНТ, «Шансон ТВ», «РТР Планета», «Россия 24» та інші російські телеканали. Про це повідомляє «Прямий» із посиланням на блог журналіста «Укрінформу» Георгія Тихого, пише АНТИКОР

«VIASAT Коломойського повернув до трансляції заборонені російські телеканали. ТНТ, Шансон Т В, РТР Планета та інші. Попри всі заборони Нацради та МВС, які ніхто не скасовував», — пише журналіст.

Він повідомив, що російські телеканали транслювалися провайдером VIASAT сьогодні зранку. Трансляція РТР відбувалася під № 605, RUSBestsel — під № 606, «Россия24» — під № 607, «НТВ-Мир» — під № 608, 8 TV RU — під № 609 та 1 TV RUS Rom — під № 610.

Якщо раніше під першим номером у VIASAT транслювався телеканал UA: Суспільне, то зараз — телеканал «1+1». При цьому у переліку й змісті пакетів телепрограм згадані російські телеканали не значаться.

«Попри те, що вже понад 13 тисяч людей загинуло, у тому числі через російське телебачення і токсичну російську пропаганду, яку воно розповсюджує», — додає Тихий.