Shares 339 Views

Львів’ян очікує суттєве подорожчання вартості проїзду у транспорті

Чер 23, 2017
339 Перегляди

На львів’ян очікує суттєве подорожчання вартості проїзду у електротранспорті. За попередніми розрахунками проїзд у трамваях та тролейбусах стане дорожчим за проїзд у міських маршрутках і буде встановлений на рівні 4 грн 50 коп. Також проводять розрахунки щодо підняття вартості проїзду у міських маршрутках.

Як стало відомо, тариф на проїзду у електротранспорт уже погоджено із галузевими профспілками. Чиновники мерії запевняють, що він також пройшов ретельну перевірку в управлінні транспорту та департаменті ЖКГ Львівської міськради.

«Якщо ми не поміняємо тариф, ми будемо змушені повісити колодку на двері депо і не випускати електротранспорт. На момент затвердженого сьогоднішнього тарифу у 2014 році вартість електроенергії, а це оснований елемент наших витрат, становила 36 копійок за один кіловат. За березень місяць цього року ми платили вже 2 грн. 31 копійку, за травень – 2 грн 25 копійок. В момент затвердження старого тарифу вартість електроенергії складала 6%, зараз це 15%. Зросла зарплата внаслідок зміни законодавства. Якщо раніше в складі тарифу зарплата складала 48%, і це була 1,13 грн, то зараз це 1,55 грн і вона складає 34%. Вартість матеріалів і запчастин, які ми використовуємо, зросла у два рази», – пояснив заступник директора з економічних питань «Львівелектротрансу» Олексій Зварич.

Ще однією причиною підняття вартості проїзду у електротранспорті називають зобов’язання Львова перед кредитором – ЄБРР.

Водночас в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР зауважив, що на відміну від електротранспорту, ситуація з тарифами у маршрутках не є критичною.

«Тарифи на перевезення в маршрутках подаються відповідними перевізниками, але це не означає, що місто буде приймати ці розрахунки. Останній перегляд тарифів піднімалася у 2015 році. Місто розуміє, що в електротранспорті зараз проблема є, щодо маршрутних автобусів питання дискусійне і ще не на часі», – переконує він.

You may be interested

Через пожежу частина трамвайних вагонів не курсує на Сихів
Транспорт
9 Перегляди
Транспорт
9 Перегляди

Через пожежу частина трамвайних вагонів не курсує на Сихів

Жов 19, 2017

Станом на зараз на Сихів курсує лише 10 трамвайних вагонів із 22. Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова. За інформацією мерії, в ніч на 19 жовтня…

Факти про Сихів від Петра Радковця
Новини
24 Перегляди
Новини
24 Перегляди

Факти про Сихів від Петра Радковця

Жов 18, 2017

Чому Сихів не кримінальний та чи проводять там екскурсії: найвідоміший гід Львова Петро Радковець розповів 032.ua про найбільший спальний район міста. Звідки взялась назва? Однією з найпопулярніших…

Через ремонтні роботи в ЦТП немає гарячої води у 8 будинках
Новини
19 Перегляди
Новини
19 Перегляди

Через ремонтні роботи в ЦТП немає гарячої води у 8 будинках

Жов 13, 2017

Через ремонтні роботи в ЦТП немає гарячої води у 8 будинках Сихівського району. А саме без води будинки по вул. Угорській, 21, 21а. Завершити роботи і відновити…

Most from this category