Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко привітав українців з Днем добровольця і зазначив, що з початку війни в українську армію на контракт прийшли майже 170 тисяч добровольців. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, пише сайт СЕГОДНЯ

Також він зазначив, що тільки під час мобілізації понад 40 тисяч українців добровільно виявили бажання піти на фронт.

«У період з 2014 по 2018 рік майже 170 000 чоловік добровільно заключили контракти зі Збройними Силами. Люди, які завжди готові боронити Україну від російської агресії, є найважливішою гарантією захисту її незалежності. З Днем українського добровольця, побратими», — написав Муженко.
Нагадаємо, сьогодні під час виступу в Києві з нагоди свята президент України Петро Порошенко розповів, як добровольці зірвали кремлівський бліцкриг на Донбасі. Президент нагадав, як перший добровольчий батальйон брав участь у зачистці Слов’янська в 2014 році.

Також українцівв з Днем добровольця привітав і спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Він нагадав, як в перші дні березня 2014-го керівництво Самооборони Майдану прийняло рішення направити добровольців з київських барикад на схід України.