У Росії вибухнули безглуздими чутками про Януковича повідомляютьhttp://www.presentnews.biz.ua/

Насправді, росіяни готують чергову провокацію для України – як підготовка до наступного беззаконня, РФ склала байку про те, що українці хочуть викрасти побіжного Януковича з території Росії.
Про це пише політичний оглядач Влад Волошин.

Виявляється, агресор придумав підступний план нової провокації із застосуванням свого спецназу. Він називається “Янукович в контейнері” або “Контейнер Я”.
Нещодавно український суд засудив до тюремного ув’язнення побіжного екс-президента Віктора Януковича:

«Суть плану росіян полягає в тому, що для реалізації покарання наш спецназ нібито збирається в найкоротші терміни викрасти його з території суміжної держави.

Для викрадення може використовуватися або наліт на місце проживання (роботи, відпочинку і т.д.), або засідка на транспортний засіб з об’єктом викрадення … Це один з найбільш складних етапів операції, оскільки в Росії негайно включать план “Перехоплення” і почнуть трясти всі транспортні засоби в окрузі. У зв’язку з цим викраденого або постараються вивезти відразу в якомусь вантажівці, в контейнері, або те ж саме, але через деякий час, коли хвиля спаде, а викраденого перестануть активно шукати. Однак якщо викрадачів почнуть брати, вони просто ліквідують об’єкт викрадення. Швидше за все, так і буде поставлена ​​задача (якщо буде поставлена)», – пишуть російські ЗМІ
Кремлівські ЗМІ продовжують:

«Завдання – привернути увагу своїх колег по цеху на Заході для виправдання цих дій. Адже така спецоперація на території суміжної держави є, по суті, формальним приводом для оголошення війни – казус беллі “(лат. Casus belli -” привід для війни “. Формальний привід для розв’язання війни однією державою проти іншої)».

Автор іронізує:

«Оп-па, так виявляється, що до сьогоднішнього дня ніяких ” казусів-беллі “росії ще не давали, тобто у нас з ними війни немає? .. І навіть, за їхніми словами,” умисне порушення територіальних вод Росії нашими збройними кораблями (навіть за словами самого Путіна, вони були в “російських терводах” – для росії приводом для війни не вважається? Ну так тоді і затримання “порушників” є незаконним ».
Крім інциденту з українськими кораблями є ще кілька подібних прикладів. Це і незаконне затримання на території РФ українців, яких звинувачують в шпигунстві.

Він підсумував:

«Тобто, цілком реально, що росіяни зараз готуються просто прибрати колишнього українського президента, звинувативши в цьому наших ” спеців “. Те, що втікач може дати цінні свідчення проти росії в міжнародних судах, не викликає ні в кого сумнівів. Тому, живим він росії не потрібен і зараз саме час позбутися від Януковича. Тим більше, що в Україні Віктор Федорович тільки отримав свій новий “термін” і його вбивство можна списати на «виконання вироку» ».