«Слуга народу» готова люструвати членів своєї команди Айвараса Абромавичуса, Олекандра Данилюка та Вадима Пристайка. Про це повідомив керівник передвиборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко в інтерв’ю Радіо Свобода, пише Укрінформ
За його словами, це можливо в разі поширення закону про очищення влади на посадовців часів президентства Петра Порошенка.

«Ну, тут «ліс рубають – летять друзки»… Якщо ми приймемо загальний принцип, то я думаю, що наші учасники команди зрозуміють, що це командна історія. Треба буде цьому загальному принципу підкоритися», – сказав Корнієнко.

Як повідомляв Укрінформ, 11 липня Володимир Зеленський запропонував запровадити люстрацію для Президента України, народних депутатів, голови ВР, членів уряду, генерального прокурора, голови СБУ, керівників Антимонопольного комітету і Фонду держмайна, голів Державної фіскальної служби та митниці, секретаря РНБО, керівництва оборонних підприємств, які обіймали посади з 23 лютого 2014 року до 19 травня 2019 року.

Того ж таки дня проєкт відповідного закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо очищення влади» було зареєстровано у Верховній Раді.