Якщо дата інавгурації пройде 19 травня, то всі прийняті новим главою держави рішення будуть дуже успішними.

У разі якщо інавгурація пройде 19 Україна перетвориться до невпізнання.

Всі старі олігархи підуть у небуття. Модель, форма правління і форма устрою держави може перетвориться так, що олігархам буде нереально втручатися в справи держави.

19 це вкрай вдале число для Зеленського. Саме 19 Зеленський розгромив Порошенко на Олімпійському і якщо 19 відбудеться інавгурація, Петро Порошенко буде розгромлений остаточно.

Відомий нумеролог і біоенергетик Людмила Жукова проаналізувала дату народження новообраного глави держави і в опублікованому сьогодні, 13 травня, коментарі «Главреду» розповіла, чого чекати від його правління. Про це повідомляє EJ .

Примітно, що два роки тому Директор Центру нетрадиційної медицини “Енергетика” передбачила в коментарі УНІАН, що наступного президента України буде трохи більше 40-ка років. Дійсно, новому президенту в цьому році виповнився 41 рік.

«Життєві цифри Володимира Зеленського – 6, 8 і 5. Тобто, в ці дні він може вирішувати будь-які важливі питання. Ще одна головна цифра одиниця, це його життєва матриця », – пояснює нумеролог.

Політологи не раз звертали увагу, що для нового президента дуже важлива цифра 19. Саме в цей день в минулому місяці пройшли дебати, і на дату наполягала саме команда майбутнього президента. Тепер же у Зеленського 19 травня називають днем ​​бажаної інавгурації.
«Для нього це дуже благополучна цифра. У світі немає більше дев’яти цифр, їх всього дев’ять. Тобто, його інавгурація проходить під хорошим числом дев’ятки. І прийняті в цей день рішення будуть виконані. І проблеми які він буде ставити перед собою і народом, будуть вирішені », – каже Людмила Жукова.

За її прогнозом, Володимир Зеленський буде останнім президентом України .

«Дев’ятка – це закінчене число. Можливо, у нас буде якась інша структура. Це якщо трактувати за датою його інавгурації », – уточнює нумеролог.

У Володимира Зеленського в нумерологической матриці немає трійок. «Його не охороняє Бог-Отець, Бог-Син і Святий Дух. Тобто, розраховувати йому потрібно тільки на самого себе. А самого себе у нього чотири одиниці. Це великий егоїзм. А ось четвірка, якої не було у Петра Порошенка, позначає, що в більшій мірі справи вирішуватимуть за нього. А він буде нам справи підносити. При цьому, у Володимира Зеленського три п’ятірки – це цифра лідерства. В нумерології це називається супер-лідер. Він зможе, коли треба – тупнути ногою і настояти на своєму », – пояснює нам Людмила Жукова.

Також новий президент, виходячи з двох вісімок, володіє магнетизмом. Тобто, він притягує людей. А одна дев’ятка, яка є в даті народження та імені, то у нього багато польоту фантазії.

«Це означає, що Зеленський захоче дуже багато зробити. Коли багато егоїзму, лідерства, то це добре. Він захоче багато зробити для України і завершить, а не кине наполовину. І це стосується будь-яких рішень. Дві двійки вказують, що він дуже відповідальний товариш. Тобто, одне питання буде вирішуватися декількома відповідями. І прийматися будуть кращі рішення », – говорить експерт.
Цифри показують, що лідерство та фантазії, які переважають у Володимира Зеленського, показують – він захоче більшого, ніж зможе дати. А ось що стосується майбутнього України, то прогноз такий – буде не нудно.

«Підводячи підсумки, в його цифрах переважають егоїзм, відповідальність, лідерство, хитрість, магнетизм, який виражається в притягненні до себе позитиву, і рішення проблем. Спокою нам точно не бачити. Але ніякої шкоди для України від Володимира Зеленського бути не повинно. Єдина порада – це більш уважно ставитися до свого оточення, нехай підбирає досвідчених людей. Тоді у нас все буде добре », – резюмує Людмила Жукова.

Нагадаємо, що дніпровські депутати звернулися до Ради з вимогою провести інавгурацію 19 травня .

Share