Зовнішня політика нового президента України Володимира Зеленського вкрай нагадує риторику свого попередника Петра Порошенка. Про це заявив керівник платформи «Національна стратегія розвитку» Дмитро Співак в ефірі телеканалу Newsone, пише 112.ua

«Я бачу, що Зеленський не зовсім готовий до рівня тієї дискусії, яка зараз відбувається в світовій політиці. З одного боку, він говорить, що ми не готові до прямих переговорів (з лідерами ОРДЛО – Ред.), а з іншого – виступає за виконання Мінських угод. Але якраз у них і перераховано все те, проти чого виступив Зеленський», — зазначив Співак.

Він також пояснив українцям, що робочі поїздки глав держав кордон завжди готуються заздалегідь.

«Закордонні візити завжди готуються: хтось пише промови, хтось зустрічається з дипломатами і так далі. І коли два лідери виходять на брифінг, то це квінтесенція тієї зустрічі, яка була з оку на око або в присутності делегації. Тому не знаю, хто готував йому цей візит, але за деякими відчуттями я бачу продовження зовнішньої політики Петра Порошенка. А це точно політика, яка не веде до конструктиву та світу на Донбасі і вже точно це не змінить ставлення до України, яка так і порядком похитнулось», — підкреслив експерт.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном Володимир Зеленський заявив, що Україна не готова до діалогу з сепаратистами, йдеться про готовність продовження роботи в мінському форматі.