Кандидат у президенти України Володимир Зеленський ретельно підтримує імідж «простої людини з народу». Про це свідчить його нещодавня поведінка при розмові з журналістами програми «Схеми». Повідомляє https://korupciya.com/
Про це в програмі на ObozTV розповіла психолог і фізіогноміст Олена Рихальська. Вона нагадала, що зараз український народ активно вимагає інших політиків, а значить найбільше реагує на щось нове. Головне для правильного образу сьогодні – це викликання інтересу.

«Спочатку потрібно привернути увагу електорату. Для цього немає нічого кращого, ніж якісь негативні моменти і навіть негативні реакції. Привернути увагу – значить викликати інтерес. А потім думку електорату можна змінити. Тому з точки зору поведінкових реакцій, цілком можливо, що це була продумана акція», – пояснила Рихальська.

Психолог запевнила, що Зеленський, як професійний актор, розгубитися не здатен у принципі. А скандальні кадри говорять про те, що він дуже добре грає просту людину.

«Припустимо, що це не Зеленський, а людина з народу, якій сказали, що знову підвищують ціни на газ, знову подорожчав хліб, проїзд в метро – ось такий у нього вираз обличчя. З цієї точки зору він швидше близький електорату, ніж навпаки. З урахуванням того, що головним посилом Зеленського є – головне, щоб президент був гарною людиною, щоб не крав, був порядним», – уточнила вона.

Заяв же про «я нікому нічого не винен», впевнена Рихальська, Зеленський явно набрався у Коломойського. Останній теж часто веде себе так само. Але тим не менше, додала психолог, це акторська гра
Говорячи про фізіогноміку – близько посаджені очі говорять, що Зеленський чітко прораховує кожен крок. Це людина, яка не схильна до необдуманих вчинків, він приймає рішення, у нього все заздалегідь прописано і продумано. Це не людина, яку можна зловити зненацька. А якщо розглянемо форму його носа, він спрямований вниз. Це говорить про жадібність, про любов до грошей», – підсумувала вона.

Варто зазначити, що сам шоумен, Володимир Зеленський, запустив медіапроект – влог Зе! Президент Слуга народу, де буде оприлюднювати своє життя та життя своєї команди.

У влозі, зокрема, він висвітлюватиме, як триває передвиборча кампанія, робота над політичною програмою, зустрічі з експертами, наради у штабі, обговорення ідей для рекламної кампанії, пошук джерел фінансування, зйомки в серіалі Слуга народу, робота у студії Квартал 95, гастролі, концерти та спілкування з друзями, спортивні тренування й особисте життя.

За словами самого Зеленського, «Це історія про те, як звичайний громадянин нашої країни йде у політику, але при цьому залишається людиною, без жодних кулуарних договірняків»