В кінці-кінців казус було подолано свідченнями, що не зважаючи на неповні 10 років реєстрації в Україні, комік був тут і без реєстрації, як і багато ще де

Відповідно до юридичної реєстрації, Володимир Зеленський не проживає на території України протягом повних 10 років. Про це в коментарі виданню «РБК-Україна» повідомив член ЦВК Олег Діденко, зазначають Патріоти України.

За словами чиновника, при розгляді заяви про висунення Зеленського кандидатом на пост президента в ЦВК виникли питання з приводу законності реєстрації його кандидатом.

«Місце реєстрації на території України у нього було зареєстровано з 14 серпня 2009 року. Тобто, 10 років — це з 31 березня 2009 року або трохи пізніше. Чотири місяці і 13 днів (не вистачає, — ред.).

Тому, якщо виходити з формальних даних реєстрації, то можна говорити, що він не проживає в Україні протягом 10 попередніх років » , — повідомив Діденко.

Відповідаючи на питання видання, член ЦВК підтвердив, що для проживання протягом 10 років Зеленському не вистачає 4 місяців.

«Але це з точки зору реєстрації. Втім, ми сьогодні встановили, що реєстрація кандидата — це не єдиний критерій, за яким треба оцінювати факт проживання або непроживання в Україні. ЦВК в ухваленні рішення виходив з того, що важливий не тільки формальний підхід — наявність реєстрації, а й факт фактичного проживання або непроживання» , — додав він.
За словами представника комісії, ЦВК мала вивчити документи, які б підтвердили, що Зеленський проживав за фактом на території України.

«Були досліджені інші документи. Вони підтвердили, що Зеленський в цей період фізично перебував на території України, працював, проживав. На підтвердження нам були надані копії паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Там були позначки, дати в’їзду і виїзду. Там дуже незначний час фактичного перебування за кордоном. В цілому оцінили в постанові, що це відповідає вимогам закону про безперервне проживання на території України » , — додав він.

За словами члена ЦВК, Зеленський виїжджав в різні країни. ЦВК сьогодні зареєструвала Володимира Зеленського кандидатом в президенти на виборах-2019.