У президента України Петра Порошенка під час офіційного візиту до Житомира 12 березня, під час зустрічі з городянами, кинули палицю надувним кулькою. Про це в середу, 13 березня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на відео українського журналіста Анатолія Шарія в YouTube.
Під час вітання жителів Житомира перед виступом, в Петра Порошенка кинули палицю. Охорона Петра Порошенко не встигла зреагувати на момент кидка палиці. На кадрах видно, що предмет потрапив в обличчя Президента України. Після удару Петро Порошенко продовжив далі вітатися з людьми.

Даний інцидент в Адміністрації президента не прокоментували. Про стан здоров’я після даної атаки не повідомляється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту в місто Канів Черкаської області, заявив про те, що за останні п’ять років Україна звільнилася від культурної окупації.

“Ми звільнилися від культурної окупації, яка ніяк не менш небезпечна, ніж окупація фізична. За останні п’ять років українська мова, україномовна пісня, україномовна книга, україномовне кіно зайняли надійні позиції в просторі навколо нас, і що надзвичайно важливо, в наших серцях – в серцях всіх українців “, – заявив Петро Порошенко.