У Росії нервово відреагували на нові можливі санкції США, які американці готують у відповідь на агресію Кремля проти України. Через це, в РФ вважають, що наразі немає надії на якесь покращення відносин Москви і Вашингтона. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зауважив, що в цій ситуації варто «готуватися до гіршого», передає 24 канал з посиланням на ТАСС.

Він звинуватив Вашингтон у русофобії, незважаючи на те, що сама РФ є країною-агресором.

Теоретично треба завжди сподіватися на краще, але готуватися до гіршого. Але в даному випадку, при настрої і в Конгресі, і в Сенаті США сподіватися на поліпшення двосторонніх відносин або хоча б стійку ремісію цієї хвороби русофобії наразі не доводиться. Ми бачимо прояви цієї хвороби. Це така шалена русофобія, абсолютно емоційна і не ґрунтується на експертних даних, – заявив Пєсков.

На думку речника Кремля, США своїми заходами нібито намагаються витіснити російські компанії зі світових ринків.
У свою чергу представник МЗС РФ Марія Захарова назвала плани США щодо нових санкцій проти РФ «медичним випадком» і закликала не ставиться до цього серйозно.

«Говорити серйозно про чергові розмірковування американських законотворців в даному випадку язик не повертається, тому що люди, які створюють закони, все-таки повинні розбиратися в праві не тільки внутрішньому, а й міжнародному», – сказала вона.