Оскільки президент України одночасно є Головнокомандуючим Збройних Сил України, а Україна на даний момент де-факто є воюючою країною, а значить, потрібен дуже серйозний підхід до цієї посади, група депутатів Верховної Ради — А. Бригинець, Ю. Мамчур, Т. Чорновіл, М. Бондар звернулися до Міністерства оборони України з питанням: чи служив В. Зеленський в армії , чи є військовозобов’язаним. Офіційна відповідь Міноборони, опублікована у Facebook, така, пише ZN.UA

«Міністерство оборони України повідомляє, що Генеральним штабом Збройних Сил України була проведена перевірка щодо перебування громадянина Зеленського на військовому обліку у ЗС України.

Інформуємо, що громадянин Зеленський В. О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних в Металургійно-Долгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства.

Придатний до військової служби. Військову службу у ЗС України не проходив. Для призову по мобілізації громадянину Зеленському В. О. направлялися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною в його облікових документах.

Громадянин Зеленський Ст. А. у військовий комісаріат за його викликам не прибував».