Сьогодні в Німеччині був опублікований компромат на російського президента Володимира Путіна – документальний фільм “Путін і мафія”. У фільмі були висвітлені масштабні корупційні оборудки вищого керівництва РФ і особисто Путіна.повідомляютьhttp://www.bn24.biz.ua
У документальному фільмі хронометражем 44 хвилини автори показали корупцію, та схеми в який брав найактивнішу участь російський президент Володимир Путін під час перебування при владі на різних рівнях протягом майже 30 останніх років.

Більш того, Путіна звинувачують у зв’язках з мафіозними структурами. Початок оповідання починається в дев’яностих роках під час перебування Путіна в мерії Санкт-Петербурга. Однак по-справжньому Путін увійшов у смак при керівництво всією Росією.

У фільмі крім іншого присутній епізод на якому вже колишній слідчий Андрій Зиков розповів авторам фільму про те, як він вів справу про великі бюджетні розкрадання в Санкт-Петербурзі. Він звинувачує Путіна і його оточення “в створенні кримінального співтовариства”, яке займалося махінаціями з метою збагачення, підкупом чиновників, прокурорів заради отримання вигідних контрактів. Зиков стверджує, що розслідування його і його колег було зупинено після того, як Володимир Путін прийшов до влади в Кремлі в 2000 році.

Після цього у фільмі з’являється незвичайний свідок життя Петербурга 90-х – колишній член японської мафії Кініч Каміас. Він, за власними словами, пішов з кримінального світу, сьогодні живе в Швеції і, як стверджують автори стрічки, вперше вирішив поділитися своїми спогадами про ті часи.

Важлива частина фільму – розповідь про те, з яким тиском зіткнулися ті, хто зважився звинувачувати вище російське керівництво в корупції. Творці стрічки в зв’язку з цим згадали про долі померлого від отруєння в Лондоні колишнього офіцера ФСБ Олександра Литвиненка і померлого в російському СІЗО аудитора Сергія Магнітського. Нарешті, з погрозами на свою адресу, за їх власними словами, зіткнулися і самі автори фільму: їх нібито намагався залякати невідомий співробітник ФСБ, а також ще один “помічник впливового крупного промисловця зі зв’язками в Кремлі”.