Поранені під час обстрілу російськими прикордонниками українських суден у районі Керченської протоки полонені моряки найближчими днями будуть виписані з лікарні російського СІЗО і поміщені до загальних камер.

Про це завив заступник голови Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії Валерій Максименко, повідомляє «Интерфакс».

Проте, як повідомляв 24 канал з посиланням на українського омбудсмена Людмилу Денісову, у СІЗО Москви українським військовим морякам з початку 2019 року не видають ліків, яких вони потребують.

«Всі вони готові до виписки, найближчими днями випишемо їх з лікарні на загальний режим, оскільки всі функції організму повністю відновлено», – заявив Максименко.

Він також запевнив, що лікування морякам Андрію Артеменку, Андрію Ейдеру та Василю Сороці «надається у повному обсязі».

Воно (лікування) вже практично закінчено, але все одно щодня їх оглядають лікарі – хірург, терапевт, іноді запрошуємо невропатолога. Показники всіх аналізів у всіх трьох – кров, біохімія – практично ідеальні, температура – 36,6. Все троє ходять, за свята набрали вагу – по 1,5-2 кілограми, оскільки їх раціон харчування посилений,