Президент України Володимир Зеленський має намір винести на всеукраїнський референдум питання про формат переговорів з Росією. Про це заявив глава його Адміністрації Андрій Богдан в ефірі телеканалу “112 Україна” у вівторок, 21 травня.

“Питання про досягнення мирних домовленостей з Росією: ми розглядаємо винесення на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і не тільки президент, щоб народ України ухвалив це рішення”, – сказав він.

Також глава Адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що рішення про розпуск Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції.

“З нашої точки зору дострокове припинення повноважень Верховної Ради абсолютно відповідає Конституції, і це відзначали більшість голів фракцій, які були присутні сьогодні на консультаціях.

Дійсно, деякі глави фракцій і голова Верховної Ради вважають юридично нечистим процес розпуску і процес оголошення дострокових виборів.

Однак з точки зору чинного законодавства ми не бачимо ніяких проблем, і, в принципі, всі суперечки на рахунок того – конституційно, неконституційно, – закінчилися тим, що все присутні на консультаціях погодилися йти на вибори “, – зазначив Богдан.

Share