Shares 406 Views

Як виглядатиме громадський простір на Сихові

Тра 02, 2018
406 Перегляди

У Львові оголосили переможців конкурсу на облаштування громадського простору на Сихові поблизу Центру Довженка. Перше місце та грошову премію у розмірі 70 тисяч гривень отримав проект львівської авторської «Групи 109» — Маркіяна Максимюка, Наталії Мисак, Ігоря Максимюка, Володимира Палія, Соломії Галайко та Юрія Максимюка.

Згідно з візуалізацією, головна площа має перетворити Сихів на «зелений район». Умовно площу розділять на дві зони: нижня зона призначена для комунікації та пасивного відпочинку, а верхня — не відмежована від навколишнього середовища і на рівні першого поверху примикає до Центру Довженка.

Крім цього, для тихої зони видозмінять ландшафт, відокремивши урбанізовану частину насипом уздовж магістралей, а для відпочинкової зони, яка за площею буде рівнозначною площі Митній, зроблять заглиблення з амфітеатром.

У проекті передбачено, що дно нового заглибленого ландшафту у дощовий період перетворюватиметься на водозбірний резервуар, а взимку зможе слугувати ковзанкою. У спекотний період на площі функціонуватимуть фонтани з розпиленням води.

Візуалізація проекту, що отримав друге місце

Загалом у конкурсі взяли участь 17 претендентів. Друге місце отримав проект авторського колективу Валентина Шароватова, Ольги Криворучко та Антона Войташека. Грошова винагорода за друге місце становить 50 тисяч гривень.

Автором проекту, що посів третє місце, став авторський колектив Інституту просторового розвитку — Олександра Сладкова, Христина Чорноус, Олена Зварич, Віра Прохватило та Вікторія Скобилко. Грошова премія за третє місце становить 25 тисяч гривень.

Проект, що отримав третє місце

За словами головного архітектора Львова Юліана Чаплінського, реалізовувати проект почнуть не раніше 2020 року, оскільки він має пройти консультацї з громадою, погодження депутатами та кошторисні процедури.

 

«Перше місце посіла ініціативна Група 109. Нам дуже приємно, що це сихівчани. Це група, яка особливо опікується розвитком Сихова. Мені приємно, що перемогла найпростіша подача із глибинною філософією. Удар був більше на урбаністичну складову, ніж на багату візуалізацію», — розповів під час представлення переможців конкурсу Юліан Чаплінський.

You may be interested

4 травня, у кіноцентрі ім. Довженка безкоштовно покажуть два архівних фільми про Львів
Культура
357 Перегляди
Культура
357 Перегляди

4 травня, у кіноцентрі ім. Довженка безкоштовно покажуть два архівних фільми про Львів

Тра 02, 2018

4 травня, у кіноцентрі ім. Довженка безкоштовно покажуть два архівних фільми про Львів. Показ влаштовано з нагоди Дня міста. Львів’янам покажуть два оцифровані з архівів фільми про…

Через ремонт на вул. Полуботка частина району без води
Новини
352 Перегляди
Новини
352 Перегляди

Через ремонт на вул. Полуботка частина району без води

Кві 27, 2018

Через ремонт на вул. Полуботка частина району без води. Ремонтні бригади ЛМКП «Львівводоканал» ліквідовують витік води. У зв’язку з цим сьогодні, 27 квітня, з 10.00 год до 15.00…

На вулиці Угорській сталося ДТП за участі двох легковиків
Транспорт
375 Перегляди
Транспорт
375 Перегляди

На вулиці Угорській сталося ДТП за участі двох легковиків

Кві 26, 2018

На вулиці Угорській сталося ДТП за участі двох легковиків 26-го квітня, о 9:30. Як розповіла речниця патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій, на дорозі не розминулися автомобілі Škoda…

Most from this category