Поки не ясно, хто переможе на виборах, і навіть ще не відбулися дебати між кандидатами у президенти, глава Верховної Ради Андрій Парубій пояснив в інтерв’ю телеканалу «Україна», що співпраця парламенту з можливим президентом Володимиром Зеленським під великим питанням, пише сайт СЕГОДНЯ

«Я не знаю, яким буде співпраця парламенту, якщо переможе Володимир Зеленський. Все що я знаю, що у нього, виявляється, є якийсь секретний план щодо парламенту. Український парламент, і я як глава парламенту, відкритий до діалогу. Я не розумію, які секретні плани можуть бути відносно Верховної Ради», – сказав він.

Парубій згадав епізод з фільму «Слуга народу», де Зеленський в образі президента розстрілює парламент з автоматів і пригадав, що в реальному житті вже були погрози Верховній Раді.

«Літературний герой («президент України Голобородько», якого у фільмі грає Зеленський – ред.) з цієї команди один зі своїх фільмів закінчує розстрілом парламенту. Не розумію, звідки такий імпульс. У нас уже були люди, які приходили з гранатами до Верховної Ради (ймовірно, мова про гранати нардепа Надії Савченко – ред.) і було доведено, що це сценарій з Росії. Для мене великий знак питання, якою може бути співпраця з цією людиною, яка так собі бачить взаємини з парламентом», – підкреслив спікер ВР.

А тим часом днями соціологи опублікували свіжі рейтинги кандидатів у президенти. Зокрема, група «Рейтинг» відзначає: серед тих, хто точно піде на вибори – на питання – за кого ви віддасте свій голос 21 квітня, 61% опитаних відповіли – за Володимира Зеленського. За Петра Порошенка готові проголосувати 24% опитаних українців. Не змогли 15%.