Президент України Володимир Зеленський буде захищати українську мову. Про це він сказав під час зустрічі з керівництвом Світового конгресу українців та Конгресу українців Канади в Торонто, повідомляє прес-служба глави держави у вівторок, 2 липня, пише Корреспондент.net

Зокрема, президент подякував українцям Канади за всебічну підтримку України.

«Дякую кожному з вас за те, що ви завжди підтримуєте незалежність, нашу територіальну цілісність. Волонтерську й соціальну справу, яку ви робите, важко переоцінити. Йдеться про підтримку України з початку російської агресії», — сказав Зеленський.

Він також наголосив на важливості підтримки української мови та євроатлантичного курсу України.

«У Конституції записано, що єдина державна мова в Україні — українська. Я як президент, як гарант Конституції буду захищати українську мову, наш суверенітет і наш курс до Європи і НАТО», — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, напередодні було опубліковано керівника Офісу президента інтерв’ю Андрія Богдана, в якому той запропонував Донбасу дозволити російську мову як регіональну.

У свою чергу представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук підкреслив, що заява Богдана про регіональний статус російської мови на Донбасі є його особистою позицією.

Источник